Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/28008
Title: Актуальні питання застосування принципу автономії волі у шлюбному договорі з іноземним елементом: порівняльно-правове дослідження
Authors: Гаджієва, П. С.
Стрельцова, Євдокія Джонівна
Стрельцова, Евдокия Джоновна
Streltsova, Yevdokiia D.
Citation: Збірник тез доповідей студентів, аспірантів та здобувачів – учасників 76-ї звітної конференції Одеського національного університету імені І. І. Мечникова. Секція економічних і правових наук (Одеса, 22-24 квітня 2020 р.). – Одеса : Фенікс, 2020.
Issue Date: 2020
Keywords: шлюбний договір
іноземний елемент
сторони правовідносин
Abstract: У сучасних умовах зростаючого розвитку міжнародної взаємодії у різних галузях життя, міграційних процесів, що відбуваються у світі, особливу увагу до себе привертає сфера шлюбно-сімейних відносин, зокрема, укладення шлюбів з так званими «іноземними» характеристиками: між громадянами різних країн; між громадянами однієї й тієї ж самої держави, але на теріторії іншої держави тощо. У зв’язку з необхідністю врегулювння цих відносин, які пов’язані із правопорядками різних країн, виникає необхідність подолання колізійної проблеми, тобто проблеми вибору належного для застосування матеріального права, що є предметом регулювання міжнародного приватного права.
URI: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/28008
Appears in Collections:Статті та доповіді ЕПФ

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
74-77.pdf279.55 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.