Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/27311
Title: Одержання високодисперсного модифікованого поліетилентерефталату та застосування його в якості полімерного наповнювача
Other Titles: Preparation of highly dispersed modified polyethylene terephthalate and its use as a polymer filler
Authors: Жукова, Вікторія Петрівна
Citation: Жукова, В. П. Одержання високодисперсного модифікованого поліетилентерефталату та застосування його в якості полімерного наповнювача : дипломна робота бакалавра / В. П. Жукова. – Одеса, 2019. – 42 с.
Issue Date: 2019
Publisher: Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Keywords: 6.040101 хімія
ПЕТФ-наповнювач
формування ПКМ
епоксидні композити
Abstract: Після хімічної модифікації при гідролізі та аналізі ПЕТФ-наповнювач може впливати на процес швидкості затвердіння епоксидної смоли. В науковій літературі це питання не розглянуте, як і властивості таких наповнювачів,. Вивчення впливу наповнювача на процес формування ПКМ є важливим для визначення можливості отримання високонаповнених зразків та виробів. Таким чином було б доцільним вивчити процеси затвердіння наповнювачів високодисперсних м-ПГМФ епоксидних композитів при використанні низько-, та високотемпературних отверджувачів. Для вивчення кінетики формування та властивості полімерних композитів на основі епоксидної смоли ЭД-20, яка твердіє з різними типами отверджувачів, які наповнені високодисперсним модифікованим поліетилентерефталатом, небхідно було розробити спеціальні методики, а для отриманих композитів визначити фізики-механічні властивості. Результати роботи можуть бути застосовані для розробки технологій утилізації ПЕТФ-тари, що на сьогоднішній день є актуальною екологічною задачею.
URI: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/27311
Appears in Collections:Хімічний факультет

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
6.040101_Zhukova Viktoriia Petrivna_1.pdf157.11 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.