Стратегія НАТО щодо стримування сучасних загроз колективній безпеці після 2013 року

Вантажиться...
Ескіз
Дата
2018
Науковий керівник
Укладач
Редактор
Назва журналу
ISSN
E-ISSN
Назва тому
Видавець
Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Анотація
Темою даного дослідження є «Стратегія НАТО щодо стримування сучасних загроз колективній безпеці після 2013 року».Зплином часу загрози колективній безпеці змінювались, набували нового наповнення, а також з’являлись нові. У відповідь на загрози колективній безпеці, формувались системи для забезпечення безпеки. Функціонування НАТО навіть в постбіполярний період забезпечує основою для підтримання безпеки як в Європі, так і в інших куточках світу. Особливого значення діяльність НАТО набула після 2013 року, коли РФ порушила кордони України, що підірвало стабільність та безпеку всього європейського простору, а не лише пострадянського та постсоціалістичного. У зв’язку зі змінами існуючих та виникненням нових загроз НАТО також почала змінювати свої підходи до стримування та забезпечення колективної безпеки. Особливе значення це дослідження має для України, адже саме «гібридна війна» проти нашої країни стала демонстрацією агресивності в зовнішній політиці Росії.
Опис
Ключові слова
291 міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії, колективна безпека, кібербезпека, Brexit, міграція, тероризм
Бібліографічний опис
Соколовська, О. М. Стратегія НАТО щодо стримування сучасних загроз колективній безпеці після 2013 року = NATO’s Strategy in Containment Threats to Collective Security after 2013 : дипломна робота магістра / О. М. Соколовська; наук. кер. Ю. І. Майстренко; ОНУ ім. І.І. Мечникова, Ф-т міжнар. відносин, політології та соціології, Каф. міжнар. відносин. – Одеса, 2018. – 88 с.
DOI
ORCID:
УДК