Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/26297
Назва: Система дуальної освіти: проблеми взаємодії надавачів та споживачів послуг
Автори: Кусик, Наталія Львівна
Кусик, Наталья Львовна
Kusyk, Nataliia L.
Багдік'ян, Сусанна Вараздадівна
Багдикян, Сусанна Вараздадовна
Bahdikian, Susanna V.
Бібліографічний опис: Матеріали Х Міжнародного круглого столу «Актуальні соціально-економічні та правові проблеми розвитку України та її регіонів» (10 травня 2019 року, м. Одеса)
Дата публікації: 2019
Ключові слова: ринок праці
Закон України «Про освіту»
дуальна освіта
Європейський Союз
Короткий огляд (реферат): Дефіцит професійних кадрів на ринку праці є однією із основних труднощів, яка заважає динамічно розвиватися як окремим бізнес - структурам, так й національній економіці в цілому. Сьогодні, у вітчизняній сфері вищої освіти спостерігається достатньо відчутний розрив між теорією, яку студенти отримують у закладах вищої освіти, та практичними навичками, яких чекають від них роботодавці. Складається парадоксальна ситуація, коли дипломовані випускники не можуть працевлаштуватися, а бізнес – структури не можуть знайти спеціалістів, які б відповідали їх вимогам. Забезпечення відповідності кваліфікації випускників сучасним поточним та перспективним вимогам сучасної економіки – це не тільки завдання закладів вищої освіти, це загальнонаціональна необхідність, одне із головних умов істотного підвищення продуктивності праці. Тому, консолідація ресурсів бізнесу, закладів вищої освіти і держави в сфері удосконалення системи вищої освіти є одним із можливих шляхів вирішення проблеми підготовки сучасних висококваліфікованих кадрів.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/26297
Розташовується у зібраннях:Статті та доповіді ЕПФ

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
33-37.pdf127.09 kBAdobe PDFЕскіз
Переглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.