Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/24463
Назва: Актуальні питання кримінально-правового регулювання охорони журналістів від погроз або насильства
Автори: Гаджієва, П. С.
Чуваков, Олег Анатолійович
Hadzhiieva, P. S.
Гаджиева, П. С.
Chuvakov, Oleh A.
Чуваков, Олег Анатольевич
Бібліографічний опис: Правовий вимір конституційної та кримінальної юрисдикції в Україні та світі. Другі юридичні читання : мат. Всеукраїнської дистанційної наук. конф. (26 квітня 2019 року, м. Одеса). – Одеса : Фенікс, 2019.
Дата публікації: 2019
Ключові слова: охорона
журанлісти
кримінально-правове регулювання
Короткий огляд (реферат): Як у будь-якій демократичній державі в Україні відповідно до ст. 34 Конституції, кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань. Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб – на свій вибір. Зазначена норма, зокрема, є основою вільного здійснення професійної діяльності журналістів. Останні відіграють важливу роль в освітленні усіх цікавих та актуальних подій у будь-яких сферах суспільства: політичної, економічної, художньої та ін. Вони безперечно є джерелом надання інформації та мають великий вплив на формування суспільного погляду на різні явища, що відбуваються у світі, тому, на жаль, у багатьох випадках журналісти піддаються негативному впливу, зокрема насильству або погрозам, що заважає їм у вільному здійсненні своєї професійної діяльності.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/24463
Розташовується у зібраннях:Статті та доповіді ЕПФ

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
109-111.pdf97.63 kBAdobe PDFЕскіз
Переглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.