Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/24054
Название: Кінематика та фізика тіл Сонячної системи
Авторы: Панько, Олена Олексіївна
Панько, Елена Алексеевна
Panko, Olena O.
Библиографическое описание: Панько, О. О. Кінематика та фізика тіл Сонячної системи. Методичні рекомендації щодо виконання завдань для самостійної роботи. – Одеса. – 2018. – 31 с.
Дата публикации: 2018
Издательство: Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Ключевые слова: астрономія
кінематика
фізика тіл
Сонячна система
небесна механіка
астрофізика
Краткий осмотр (реферат): Завдання до самостійної роботи «Кінематика та фізика тіл Сонячної системи» створено до курсу «Загальна астрономія», що входить до освітньо- професійної/освітньо-наукової програми підготовки бакалавра напряму 104 – фізика та астрономія. Завдання дозволяють студентам ознайомитися із базовими уявленнями про видимий та дійсний рух тіл сонячної системи, законами що описують рух планет та супутників, навчитися використовувати закони Кеплера, а також засвоїти принципи визначення розмірів окремих елементів деяких тил Сонячної системи. Для студентів, що далі обирають спеціалізацію «астрономія», Завдання до самостійної роботи «Кінематика та фізика тіл Сонячної системи» є практичною основою для засвоєння курсів «Небесна механіка» та деяких розділів курсу «Астрофізика». Відповідно до начальних програм та планів половина часу, що призначений на засвоєння матеріалу курсу, припадає саме на самостійну роботу студента. Разом з тим особливості викладання дисциплін астрономічного циклу потребують зворотного зв’язку між викладачем та студентом. Регулярне та своєчасне виконання завдань для самостійної роботи, які пропонуються у методичних рекомендаціях, дозволяють не тільки засвоїти основні уявлення про кінематику на фізичні властивості тіл Сонячної системи, але ще й робити це на підставі спеціально відібраного спостережного матеріалу. Завдання для самостійної роботи розташовано у методичних рекомендаціях відповідно до лекційного матеріалу, але без жорсткої прив’язки до кожної лекції. Завдання виконуються послідовно. Всі необхідні для роботи довідкові відомості наведено у тексті. Для кожного завдання на початку сформульовано ціль роботи та наведено теоретичні відомості, після яких сформульовано контрольні запитання. Власне у завданнях для виконання студенти мають можливість застосовувати теоретичні знання. Відповіді для завдань не приводяться. Значна частина завдань виконується з використанням комп’ютерів, тому й самі методичні рекомендації призначені у першу чергу для використання як електронний ресурс. В ході виконання завдань формуються вміння, навички та компетенції відповідно до вимог програми підготовки бакалаврів. Якість виконання завдань студент може оцінити під час консультації з викладачем.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/24054
Располагается в коллекциях:Підручники, навчальні посібники та інші науково- та навчально-методичні праці ФМФІТ

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Kinematika_fizika.pdf4.03 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.