Теорія й методи соціокультурної антропології : метод. рек. для студентів першого рівня вищ. освіти (бакалавр.) спец. 032 «Історія та археологія» освіт. програми «Археологія, етнологія та охорона культурної спадщини»

Ескіз недоступний
Дата
2018
Науковий керівник
Укладач
Редактор
Назва журналу
ISSN
E-ISSN
Назва тому
Видавець
Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Анотація
Незважаючи на популярність механістичної точки зору щодо антропології як англосаксонської традиції етнології/етнографії, яку активно імпортують решта національних шкіл та осередків, впевненні в іншому. Це поняття починає виконувати значення родового узагальнення усіх гуманітарних наук про «людей у культурах; культури у людях». Віддзеркалюючи той «антропологічний перехід», який протягом ХХ ст. здійснили майже усі суспільні науки, соціокультурна антропологія інтегрує предметно, інструментальнє та емпірично істотно нову епістемологію знань. Подолання корпоративних та дисциплінарних меж підпорядковані намаганню розкрити феномен людини в різних галузях життєдіяльності в історичній динаміці. Єдність та особливості людини в контекстах різноманітних практик виступають мєйнстрімом упорядкування академічних знань щодо проявів культурних уявлень, інституцій та діяльності.
Доступ тільки в електронних читальних залах бібліотеки
Опис
Ключові слова
“Теорія й методи соціокультурної антропології”, історики, Соціокультурна антропологія як науково-дослідницький напрям, Методологічний потенціал соціокультурної антропології
Бібліографічний опис
Прігарін, Олександр Анатолійович. Теорія й методи соціокультурної антропології: метод. рек. для студентів першого рівня вищ. освіти (бакалавр.) спец. 032 «Історія та археологія» освіт. програми «Археологія, етнологія та охорона культурної спадщини» / О. А. Прігарін; ОНУ ім. І.І. Мечникова, Ф-т історії та філософії. – Одеса : Одеський нац. ун-т, 2018. – 26 с.
DOI
ORCID:
УДК