Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/2165
Назва: Гендерне виховання студентів як необхідна складова освітнього процесу у вищому навчальному закладі
Автори: Железняк, Олексій Валерійович
Сомбаманія, Ганна Миколаївна
Бібліографічний опис: Студентське самоврядування в ХХІ столітті: нові можливості та завдання, міжвуз. науково-практ. конф., присвяч. 145-річчю Одеського нац. університету ім. І.І. Мечникова. Тези доповідей та повідомлень / гол. ред.: М. І. Рябенко. – Одеса: ОНУ ім. І.І. Мечникова, 2010. – 63 с.
Дата публікації: 2010
Видавництво: Одесский национальный университет имени И. И. Мечникова
Ключові слова: гендерне виховання
навчальному закладі
Серія/номер: ;С. 21-23
Короткий огляд (реферат): Недостатній виховний потенціал вищих навчальних закладів значною мірою зумовлений непідготовленістю науково-педагогічних кадрів до роботи зі студентською молоддю у змінених умовах розвитку нашого суспільства, а також втратою частиною викладачів чіткого та сучасного уявлення про своє місце та роль у процесі виховання майбутніх фахівців, а в ряді випадків і своїх моральних принципів. Крім того, у переважної кількості викладачів спостерігається наявність застарілих педагогічних та гендерних стереотипів, що заважають більш глибоко зрозуміти сутність професійного становлення студентів як представників жіночої й чоловічої статі, зокрема, в аспекті їх суб’єктного включення в цей процес.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/2165
Розташовується у зібраннях:Статті та доповіді РГФ

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
strelcov_pravko_21-23+.pdf59.33 kBAdobe PDFЕскіз
Переглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.