Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/20233
Title: Проблема розвитку законодавства в руслі імплементації положень рамкової конвенції ООН про зміну клімату та Кіотського протоколу до неї
Authors: Ячменська, М. М.
Citation: Реформування законодавства України та розвиток суспільних відносин Р45 в Україні: питання взаємодії: Матеріали міжнародної науково-практичної конференції, м. Ужгород, 21-22 квітня 2017 р. - Ужгород: Ужгородський національний університет, 2017. -216 с.
Issue Date: 2017
Publisher: Ужгородський національний університет
Keywords: захист навколишнього середовища
Рамкова конвенція ООН про зміну клімату
Кіотський протокол
Україна
зміна клімату
Abstract: Зміна клімату є глобальною екологічною катастрофою, що зумовлена підвищенням концентрації парникових газів у атмосфері Землі внаслідок людської діяльності. Оскільки дана проблема загрожує існуванню безпечного довкілля для життєдіяльності усього людства, то її вирішення необхідно здійснювати на міжнародному рівні, аби вчасно запобігти та пом’якшити наслідки зміни клімату. Україна дотримується такого підходу, підтвердженням цього є ст. 8 Закон України «Про основи національної безпеки», в якій зазначено, що основним напрямом державної політики в екологічній сфері є розширення її участі у міжнародному співробітництві, в тому числі з питань реалізації заходів щодо зменшення негативного впливу глобальних екологічних проблем [1, ст. 8].
URI: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/20233
Appears in Collections:Статті та доповіді ЕПФ

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
208-211.pdf133.55 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.