Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/1989
Назва: Засоби вираження синтаксеми у функції об’єкта стану в структурі простого речення (на матеріалі публіцистичного стилю)
Автори: Бабій, Олена Федорівна
Бібліографічний опис: Записки з українського мовознавства = Opera in linguistica ukrainiana
Дата публікації: 2001
Видавництво: Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Ключові слова: синтаксеми
просте речення
стиль
Серія/номер: ;№11
Короткий огляд (реферат): Речення — основна синтаксична одиниця і максимальна одиниця мови. На основі семантико-синтаксичних відношень у його структурі виділяються синтаксеми — елементи, спрямовані на зовнішнє відображення відношень між предметами та явищами об’єктивної дійсності [9:83]. В структурі семантично елементарного речення організуючу роль відіграють предикатні синтаксеми, які валентно зумовлюють кількісно-якісний склад субстанціальних синтаксем. Звичайно суб’єктна синтаксема займає лівобічну позицію відносно предиката, а правобічна заповнюється об’єктною синтаксемою. Метою цієї наукової розвідки є опис засобів вираження синтаксеми у функції об’єкта стану в публіцистичному стилі, зокрема, у підстилі газетної інформації.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/1989
Розташовується у зібраннях:Записки з українського мовознавства

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Мовознав 11 2001.59-67.pdf142.38 kBAdobe PDFЕскіз
Переглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.