Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/18830
Title: Історія соціальної роботи в Україні та за кордоном: методичні вказівки для самостійної роботи студентів напряму підготовки 231 «Соціальна робота»
Authors: Гладченко, Світлана Володимирівна
Гладченко, Светлана Владимировна
Gladchenko, Svitlana V.
Citation: Гладченко С. В. Історія соціальної роботи в Україні та за кордоном: методичні вказівки для самостійної роботи студентів напряму підготовки 231 «Соціальна робота» / С. В. Гладченко – Одеса: ФПРС ОНУ імені І. І. Мечникова, 2018 – 20 с.
Issue Date: 2018
Publisher: Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Keywords: історія соціальної роботи
Abstract: Курс «Історія соціальної роботи в Україні та за кордоном» займає важливе місце в системі підготовки спеціалістів в галузі організації і менеджменту соціальної роботи. За роки незалежності України соціальна робота пройшла кілька етапів становлення та розвитку. За цей час створено державну систему центрів соціальних служб для молоді, виникли різноманітні служби, ініціаторами яких стали як державні структури, так і громадські організації. Зараз підготовку соціальних працівників, підвищення професійної кваліфікації фахівців здійснюють понад 30 вищих навчальних закладів. Постійно зростає кількість наукових досліджень з цієї проблематики, виходять друком видання, в яких представлений як зарубіжний, так і національний досвід, теоретичні й практичні напрацювання. Регулярним стало обговорення різноманітних питань соціальної роботи на міжнародних, національних, регіональних конференціях, семінарах, «круглих столах». Вагомою складовою процесу становлення і розвитку соціальної роботи в Україні продовжують залишатися проекти й програми соціального спрямування, що здійснюються за допомогою міжнародних організацій.
URI: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/18830
Other Identifiers: УДК 378.37
Appears in Collections:Підручники, навчальні посібники та інші науково- та навчально-методичні праці ФПСР

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
hist-soc-work2018.pdf287.33 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.