DSpace О системе DSpace
україн русск eng
[Зарегистрироваться]
 

Repository at Odesa I.Mechnikov National University >
Філологічний факультет >
Записки з українського мовознавства >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/1736

Название: Шляхи подолання варіантності в українській терміносистемі інформатики
Авторы: Філюк, Лілія Миколаївна
Ключевые слова: варіантність
терміносистема
термін
термін-дублет
variation
terminologacal system
term
term-doublet
Дата публикации: 2009
Издатель: Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Источник: Записки з українського мовознавства = Opera in linguistica ukrainiana
Серия/номер: Вип.18
Краткий осмотр (реферат): У статті з’ясовуються шляхи подолання варіантності в українській термі- носистемі інформатики, розглядається проблема оцінювання та вибору нормативного терміна за наявності термінів-дублетів, проводиться практичний вибір релевантних термінів.
The article dwells upon the ways of overcoming of variation in Ukrainian Terminological system of information science. The Author consideres the problem of estimation and selection of the normative term among term-doublets and carries out the selection of relevant terms in practice.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/1736
Располагается в коллекциях:Записки з українського мовознавства

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
Мовознав 18 2009.238-249+.pdf88,56 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть
View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

п╞пҐпЄп╣п╨я│ я├п╦я┌п╦я─п╬п╡п╟пҐп╦я▐ DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь