Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/13856
Назва: Кейси Криму та «Новоросії» у контексті нових викликів європейській безпеці
Автори: Брусиловська, Ольга Іллівна
Брусиловская, Ольга Ильинична
Brusylovska, Olha I.
Бібліографічний опис: Studia Politologica Ucraino-Polona / За ред. В. Горбатенка та І. Ставови-Кавки. – Житомир – Київ – Краків, 2016.
Дата публікації: 2016
Ключові слова: Крим
«Новоросія»
міжнародне право
праця Ніку Попеску
праця Ендрю Уілсона
Серія/номер: ;Вип. 6.
Короткий огляд (реферат): Метою дослідження є показ розвитку основних принципів міжнародного права й головних підходів великих держав до врегулювання регіональних конфліктів на прикладі кейсів Криму та «Новоросії». Теоретичною базою дослідження стала праця Ніку Попеску та Ендрю Уілсона щодо специфічних аспектів російської сили. Зокрема, автори зазначили, що російська м'яка сила побудована на основі історичної та культурної близькості, присутності російських меншин у країнах близького зарубіжжя, російської мови, а також на пострадянській ностальгії та силі російської православної церкві. Поворотним моментом стала Помаранчева революція в 2004 р., коли груба тактика Росії з підтримки Віктора Януковича мала неприємні наслідки, а згодом й тактичне переосмислення. Гліб Павловський назвав Помаранчеву революцію «дуже корисною катастрофою для Росії. Ми багато чому навчились»
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/13856
Розташовується у зібраннях:Статті та доповіді ФМВПС

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
10-18.doc100 kBMicrosoft WordПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.