Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/12669
Назва: Вплив геополітичного фактору на стратегію розвитку Одеського регіону
Автори: Маслій, Наталя Дмитрівна
Маслий, Наталья Дмитриевна
Maslii, Natalia D.
Бібліографічний опис: Пріоритетні напрями регіональної політики в економічній сфері (розвиток галузей та регіонального виробництва, бюджетне регулювання та фінансування): колективна монографія. Т.1. / за заг. ред. Т.О.Журавльової. — Павлоград: АРТ Синтез-Т, 2014.
Дата публікації: 2014
Ключові слова: геополітичний фактор
розвиток
Україна
Одеський регіон
Серія/номер: ;Т. 1.
Короткий огляд (реферат): Перетворення на політичній карті світу, формування політичних та економічних угруповань призводять до трансформації геополітичних інтересів у світі. У цьому плані Україна стає важливим об’єктом геополітичних процесів. Вплив геополітичного фактора на її соціально-економічний розвиток є неоднозначним. Щоб забезпечити національні інтереси держави, безпеку життєдіяльності населення важливо адекватно реагувати на геополітичну ситуацію з метою створення сприятливих умов господарювання з урахуванням фактора глобалізації, підвищення конкурентоспроможності економіки. У зв’язку з цим особливої актуальності набувають дослідження стратегії розвитку регіонів з позицій впливу геополітичного фактора, для реалізації загальнодержавних і регіональних пріоритетів. Такі дослідження мають базуватися, з одного боку, на відстеженні глобальних геополітичних процесів, з другого – на вивченні особливостей економічного розвитку регіонів в умовах ринку, можливостей їх інтеграції у світогосподарські структури.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/12669
Розташовується у зібраннях:Статті та доповіді ЕПФ

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
85-94(3).pdf137.17 kBAdobe PDFЕскіз
Переглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.