Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/12669
Название: Вплив геополітичного фактору на стратегію розвитку Одеського регіону
Авторы: Маслій, Наталя Дмитрівна
Маслий, Наталья Дмитриевна
Maslii, Natalia D.
Библиографическое описание: Пріоритетні напрями регіональної політики в економічній сфері (розвиток галузей та регіонального виробництва, бюджетне регулювання та фінансування): колективна монографія. Т.1. / за заг. ред. Т.О.Журавльової. — Павлоград: АРТ Синтез-Т, 2014.
Дата публикации: 2014
Ключевые слова: геополітичний фактор
розвиток
Україна
Одеський регіон
Серия/номер: ;Т. 1.
Краткий осмотр (реферат): Перетворення на політичній карті світу, формування політичних та економічних угруповань призводять до трансформації геополітичних інтересів у світі. У цьому плані Україна стає важливим об’єктом геополітичних процесів. Вплив геополітичного фактора на її соціально-економічний розвиток є неоднозначним. Щоб забезпечити національні інтереси держави, безпеку життєдіяльності населення важливо адекватно реагувати на геополітичну ситуацію з метою створення сприятливих умов господарювання з урахуванням фактора глобалізації, підвищення конкурентоспроможності економіки. У зв’язку з цим особливої актуальності набувають дослідження стратегії розвитку регіонів з позицій впливу геополітичного фактора, для реалізації загальнодержавних і регіональних пріоритетів. Такі дослідження мають базуватися, з одного боку, на відстеженні глобальних геополітичних процесів, з другого – на вивченні особливостей економічного розвитку регіонів в умовах ринку, можливостей їх інтеграції у світогосподарські структури.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/12669
Располагается в коллекциях:Статті та доповіді ЕПФ

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
85-94(3).pdf137.17 kBAdobe PDFЭскиз
Просмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.