Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/12304
Title: Проблеми реалізації захисної функції адміністративно-деліктного права в межах провадження в справах про адміністративні правопорушення
Authors: Миколенко, Олена Миколаївна
Миколенко, Алена Николаевна
Mykolenko, Olena M.
Citation: Актуальні проблеми національного законодавства : зб. матеріалів Всеукр. наук.-практ. конф., 15 листопада 2017 року / Центральноукраїнський держ. пед. ун-т ім. Володимира Винниченка [та ін.]; редкол.: Є. Ю. Соболь [та ін.]. – Кропивницький : Полімед-Сервіс, 2017. – 242 с.
Issue Date: 2017
Keywords: адміністративно-деліктне право
адміністративні правопорушення
потерпілий
КУпАП
Abstract: Провадження в справах про адміністративні правопорушення весь час вдосконалюється на рівні національного законодавства. Але і сьогодні в адміністративно-деліктному праві не в повному обсязі забезпечується захист: прав фізичних і юридичних осіб, які постраждали від вчинення адміністративних правопорушень; прав осіб, які притягаються до адміністративної відповідальності; інтересів суспільства, яке бажає жити в умовах правопорядку; інтересів держави, авторитет якої падає, якщо суспільство не відчуває з її боку захищеності. Через аналіз положень Кодексу України про адміністративні правопорушення, які регламентують порядок притягнення особи до адміністративної відповідальності, хочемо звернути увагу читача на ефективність реалізації в сучасних умовах захисної функції адміністративно-деліктного права.
URI: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/12304
Appears in Collections:Статті та доповіді ЕПФ

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
134-136.pdf503.61 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.