Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/12303
Назва: Аксіологічний вимір адміністративного права як галузі публічного права: питання теорії
Автори: Білик, Павло Петрович
Bilyk, Pavlo P.
Билык, Павел Петрович
Бібліографічний опис: Актуальні проблеми національного законодавства : зб. матеріалів Всеукр. наук.-практ. конф., 15 листопада 2017 року / Центральноукраїнський держ. пед. ун-т ім. Володимира Винниченка [та ін.]; редкол.: Є. Ю. Соболь [та ін.]. – Кропивницький : Полімед-Сервіс, 2017. – 242 с.
Дата публікації: 2017
Ключові слова: адміністративне право
публічне право
сутність права
аксіологія
Короткий огляд (реферат): Останніми роками значно підвищилася зацікавленість науковців та практиків державного управління до питань трансформації державно-владного впливу вбік його відповідності так званій «службовій» ролі держави стосовно прав та свобод людини як найвищої соціальної цінності. В законодавстві, в теорії державного управління, в адміністративному праві і в практиці державно-управлінської діяльності відповідні трансформації відображені у становленні нового типу владного впливу з боку держави, який позначається терміном «публічне адміністрування». Не вдаючись до аналізу сутності категорії «публічне адміністрування», варто наголосити, що адміністративне право, здається, є провідною галуззю правового регулювання порядку адміністрування в публічній сфері.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/12303
Розташовується у зібраннях:Статті та доповіді ЕПФ

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
129-132.pdf514.1 kBAdobe PDFЕскіз
Переглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.