Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/11850
Название: Інвективи в українській мові
Авторы: Форманова, Світлана Вікторівна
Библиографическое описание: Інвективи в українській мові : дис ... д-ра філол. наук / С. В. Форманова . – Одеса, 2013 . – 450 с.
Дата публикации: 2013
Ключевые слова: вербальна інвектива
українська мова
сугестивний вплив
Краткий осмотр (реферат): Метою дослідження є аналіз сучасних форм українськомовної субстандартної вербальної інвективи та з’ясування її прагматичної, соціолінгвістичної та лінгвокультурної зумовленості. Мета дослідження передбачила необхідність вирішення таких завдань: простежити формування і становлення інвективи в українській мові; схарактеризувати ознаки інвективи як жанру; з’ясувати жанрово-стильові особливості античної, біблійної інвективи та інвективи епохи Відродження; визначити психолінгвістичні основи обрáзи в комунікативній інтеракції; проаналізувати національну специфіку інвективи та її різновиди в українській мові; висвітлити характерні семантико-стилістичні особливості української інвективи; обґрунтувати поняття інвективи як засобу сугестивного впливу та визначити її основні функції у мовленні; виявити гендерну специфіку вживання інвективи; схарактеризувати особливості використання інвективи у неформально-молодіжних угрупуваннях; розкрити організацію сучасних форм вербальної та невербальної інвективи у створенні конфліктного дискурсу; на основі соціолінгвістичного опитування визначити ставлення респондентів до інвективи; конкретизувати термінологічний апарат дослідження інвективи.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/11850
Другие идентификаторы: УДК 81’1+82+808.1+801.82
Располагается в коллекциях:Дисертації ФФ

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
ДИСЕРТАЦІЯ ДАК МОН УКРАЇНИ.pdf2.79 MBAdobe PDFЭскиз
Просмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.