Міжнародні зобов’язання України в галузі морського транспорту: окремі аспекти

Вантажиться...
Ескіз
Дата
2017
Науковий керівник
Укладач
Редактор
Назва журналу
Номер ISSN
Номер E-ISSN
Назва тому
Видавець
Донецький державний університет управління
Анотація
Ратифікація Україною Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами- членами, з іншої стороні, відкриває нові можливості та перспективи для відродження та подальшого розвитку морської транспортної галузі України та співпраці на міжнародному рівні. Поряд з іншим, це передбачає реструктуризацію та оновлення транспортного сектору України і поступову гармонізацію діючих стандартів та політики з існуючими в ЄС; покращення руху пасажирів та вантажів, зростання плинності транспортних потоків між Україною, ЄС і третіми країнами регіону за рахунок усунення адміністративних, технічних, прикордонних та інших перешкод, поліпшення транспортної мережі та модернізації інфраструктури; тощо (ст. 368 Угоди). Це ствердження ґрунтується на положеннях Угоди, в яких наголошується, що «законодавче наближення сприятиме подальшій лібералізації та відкритості взаємному доступу на ринки Сторін та руху пасажирів та вантажів».
Опис
Ключові слова
безпека мореплавства, право ЄС, відповідність до європейських стандартів, marine safety, law of the EU, compliance with the European standards
Бібліографічний опис
Україна та ЄС: можливості та перспективи співпраці: матеріали, доповіді Інтернет-конф. в рамках проекту «Кафедра Жана Моне «Аналіз та застосування європейського досвіду демократії та належного врядування в Україні» (18-19 травня 2017 р., м. Маріуполь)
DOI
ORCID:
УДК