Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/10609
Назва: Категорія «фінансова стійкість» в системі управління торгівельним підприємством
Автори: Масленніков, Євген Іванович
Цимбаленко, А. М.
Maslennikov, Yevhen I.
Масленников, Евгений Иванович
Бібліографічний опис: Інноваційна економіка : теоретичні та практичні аспекти / Є. І. Масленніков [та ін.]; за ред. К. В. Ковтуненко. – Херсон : Грінь Д. С. - Вип. 2. – 2017. – 904 c.
Дата публікації: 2017
Ключові слова: торгівельне підприємство
фінансова стійкість
система управління
Серія/номер: ;Вип. 2.
Короткий огляд (реферат): Під впливом посилення процесів всесвітньої економічної глобалізації успішне функціонування торгівельного підприємства в великій мірі залежить від рівня його фінансової стійкості. Тільки за умови підтримання рівня фінансової стійкості на прийнятному рівні підприємство може формувати чинники кількісних та якісних змін для сталого функціонування у сучасних умовах і зростання потенціалу в майбутніх періодах. Тому сьогодні, в умовах конкуренції як з вітчизняними, так і з зарубіжними суб’єктам, забезпечення фінансової стійкості кожного окремо взятого торгівельного підприємства є одним із пріоритетних завдань. У цих умовах актуальності набувають дослідження теоретико-методологічних та організаційно-методичних питань забезпечення системи управління фінансовою стійкістю суб’єктів господарювання, дослідження системи інструментів оцінки та аналізу фінансового стану торгівельного підприємства.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/10609
Розташовується у зібраннях:Статті та доповіді ЕПФ

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
835-847.pdf421.15 kBAdobe PDFЕскіз
Переглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.