Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/10582
Название: Державна безпека: поняття та сутність
Другие названия: State security: concept and essence
Авторы: Чуваков, Олег Анатолійович
Chuvakov, Oleh A.
Чуваков, Олег Анатольевич
Библиографическое описание: «Contemporary Scienceand Educationin Americas, Africa and Eurasia»: Proceedings of the X International Academic Congress (Brazil, Rio de Janeiro, 19-21 November 2016)
Дата публикации: 2016
Ключевые слова: поняття "державна безпека"
захист державних інтересів
національна безпека
державна безпека України
Серия/номер: ;Volume II
Краткий осмотр (реферат): До початку дев'яностих років минулого століття в законотворчій діяльності та у наукових дослідженнях з питань безпеки в Радянському Союзі і пізніше в Україні пріоритет віддавався державі. Насамперед обговорювався захист державних інтересів за допомогою інститутів державної влади. Тому тоді цілком доцільне було використання терміна "державна безпека". За період подальшого осмислення проблеми безпеки та у зв'язку з появою поняття національної безпеки термін "державна безпека" набув більш вузького значення і начав означати створення таких умов, які б забезпечували непорушність існуючого конституційного ладу, суверенітет і територіальну цілісність держави. Однак викладена точка зору не є єдиною. Тому визначення поняття "державна безпека" вимагає більш глибокого осмислення.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/10582
Располагается в коллекциях:Статті та доповіді ЕПФ

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
406-408.pdf322.75 kBAdobe PDFЭскиз
Просмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.