Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/10563
Назва: Дослідження місця вчинення злочину у кримінально-правовій науці
Автори: Родіонова, Тетяна Василівна
Бібліографічний опис: Ольвійський форум – 2017: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі: ХІ міжнар. наук.-практ. конф. (8-11 червня 2017 р., м. Миколаїв)
Дата публікації: 2017
Видавництво: Чорноморський національний університет імені Петра Могили
Ключові слова: ознака «місце вчинення злочину»
«предмет злочину»
«обстановка вчинення злочину»
«спосіб вчинення злочину»
лінгвістичне тлумачення
Короткий огляд (реферат): У сучасній українській кримінально-правовій науці ознака «місце вчинення злочину» досліджувалось у працях Л.П. Брич, 3.А. Загиней, А.А. Музики та Є.В. Лащука, І.І. Присяжнюка та інших науковців. Праці згаданих науковців створюють необхідний фундамент для подальших досліджень поняття місця вчинення злочину. Проте вивчення цих праць та інших доступних нам джерел дозволяють дійти висновку, що у теорії кримінального права існують розбіжності в поглядах науковців на зміст ознак «місце вчинення злочину», «предмет злочину», «обстановка вчинення злочину», «спосіб вчинення злочину» тощо. Для розмежування цих ознак науковці застосовують різні методи і прийоми, зокрема, лінгвістичного тлумачення, інші методи кримінально- правової герменевтики. Однак застосування зазначених методів і прийомів часто призводить до неоднакового тлумачення ознак складів злочинів, що впливає на якість правозастосовної діяльності.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/10563
Розташовується у зібраннях:Статті та доповіді ЕПФ

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
52-54.pdf247.64 kBAdobe PDFЕскіз
Переглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.