Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/10242
Название: Професійна мотивація менеджерів виробничого підприємства
Авторы: Чернявська, Тетяна Павлівна
Чернявская, Татьяна Павловна
Chernyavska, Tetyana P.
Библиографическое описание: IV Міжнародна науково-практична інтернет-конференция «Пізнавальний та перетворювальний потенціал історичної психології як науки», 2 лютого-2 березня 2017 [Электронный ресурс] / ОНУ ім. І.І. Мечникова [та ін.] ; за заг. ред.: Н. В. Родіна [та ін.] . – Електрон. кн. – Одеса : Одеський нац. ун-т, 2017 . – 215 с.
Дата публикации: 2017
Издательство: Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Ключевые слова: мотивація професійної діяльності
менеджери виробничих підприємств
Краткий осмотр (реферат): Актуальність дослідження проблеми мотивації професійної діяльності менеджерів виробничих підприємств зростає у зв’язку з інтеграцією України в європейській простір, що посилює необхідність у висококваліфікованих спеціалістах в кожній галузі і спричиняє необхідність удосконалювати рівень підготовки і формування майстерності кожної особистості з метою її успішної адаптації до ринкових вимог. Вимоги сучасності значною мірою підвищують попит на фахівців із менеджменту, мотивованих на ефективну професійну діяльність, які спроможні виконувати професійні обов’язки на високому рівні. Ефективність діяльності виробничого підприємства обумовлена не лише виробничими та управлінськими технологіями, але і психологічними факторами, які дають якісний імпульс розвитку підприємства, забезпечують його зростання.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/10242
Располагается в коллекциях:Статті та доповіді ФПСР

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
173-174.pdf159.97 kBAdobe PDFЭскиз
Просмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.