Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/10173
Назва: Індивідуальні особливості мотивації здорового способу життя
Автори: Білова, Маргарита Едуардівна
Белова, Маргарита Эдуардовна
Bilova, Marharyta E.
Бібліографічний опис: IV Міжнародна науково-практична інтернет-конференция «Пізнавальний та перетворювальний потенціал історичної психології як науки», 2 лютого-2 березня 2017 [Электронный ресурс] / ОНУ ім. І.І. Мечникова [та ін.] ; за заг. ред.: Н. В. Родіна [та ін.] . – Електрон. кн. – Одеса : Одеський нац. ун-т, 2017 . – 215 с.
Дата публікації: 2017
Видавництво: Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Ключові слова: практична психологія
психологічний супровід
психологія здоров'я
особистісна зрілість
дослідження мотивації здорового способу життя
Короткий огляд (реферат): Сучасна практична психологія впритул наблизилася до розуміння необхідності і готова вирішувати завдання психологічного супроводу людини протягом усього життєвого шляху. Одна з таких першорядних завдань - здоров'я людини. Усвідомлення ролі психологічних факторів у забезпеченні і підтримці здоров'я призвело до появи такої наукової галузі, як психологія здоров'я. Згідно з визначенням В.А. Ананьєва, психологія здоров'я - це наука про психологічні причини здоров'я, про методи і засоби його збереження, зміцнення і розвитку. Він вважає, що головним в психології здоров'я повинно стати вдосконалення особистості, через це - зміцнення здоров'я і підвищення рівня якості життя. В.А. Ананьєв запропонував синонім поняття «психологічне здоров'я» термін «особистісна зрілість» [1]. В.С. Шувалов визначає психологічне здоров'я як стан, який характеризує процес і результат нормального розвитку суб'єктивної реальності в межах індивідуального життя. При цьому норма розуміється як то краще, що можливо в конкретному віці для конкретної людини при відповідних умовах розвитку [2].
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/10173
Розташовується у зібраннях:Статті та доповіді ФПСР

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
78-79.pdf159.64 kBAdobe PDFЕскіз
Переглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.