DSpace О системе DSpace
україн русск eng
[Зарегистрироваться]
 

Repository at Odesa I.Mechnikov National University >
Філософський факультет >
ДОКСА >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/1002

Название: Методичні вказівки для самостійної роботи з курсу "Методика викладання культурології у вищому навчальному закладі"
Авторы: Білянська, О. Ю.
Дата публикации: 2010
Издатель: ОНУ
Источник: Методичні вказівки для самостійної роботи з курсу "Методика викладання культурології у вищому навчальному закладі": для студентів спеціальності "Культурологія" згідно з вимогами кредитно-модульної системи) / ОНУ. - Одеса, 2009. - 27с.
Краткий осмотр (реферат): Курс “Методика викладання культурології у вузі” є невід’ємною складовою професійної підготовки студентів-культурологів. Навчальна дисципліна "Методика викладання культурології у вузі" спирається на знання, що отримані студентами при вивченні професійно-орієнтованих дисциплін, на знання курсів психолого-педагогічного циклу „Культурології”, „Педагогіки”, "Історії української та зарубіжної культури", "Всесвітньої історії", "Психології", “Методики викладання філософії у вузі”. Курс відіграє важливу роль у системі всієї гуманітарної підготовки. Знання, що отримані студентами при вивченні даної дисципліни, можуть бути використані студентами під час проходження педагогічної практики, у подальший викладацькій діяльності.
Описание: Методичні вказівки для самостійної роботи з курсу "Методика викладання культурології у вищому навчальному закладі": для студентів спеціальності "Культурологія" згідно з вимогами кредитно-модульної системи) / ОНУ. - Одеса, 2009. - 27с.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/1002
Располагается в коллекциях:ДОКСА

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
Белянская Е.Ю..doc165 kBMicrosoft WordПросмотреть/Открыть
View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

п╞пҐпЄп╣п╨я│ я├п╦я┌п╦я─п╬п╡п╟пҐп╦я▐ DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь