Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/1000
Title: Робоча програма і методичні вказівки до курсу "Історія образотворчого мистецтва"
Authors: Савченко, Віра Володимирівна
Савченко, Вера Владимировна
Savchenko, Vira V.
Citation: Робоча програма і методичні вказівки до курсу "Історія образотворчого мистецтва" для студентів культурологічного відділення філосовського факультету (згідно з вимогами кредитно-иодульної системи) /ОНУ. - Одеса, 2010. - 22с.
Issue Date: 2010
Publisher: ОНУ
Keywords: культурологія
методичні вказівки
Abstract: Навчальна дисципліна „Історія образотворчого мистецтва” є однією з базових у підготовці фахівців за спеціальністю “культурологія”. Спираючись на знання студентів з таких дисциплін, як “Історія філософії”, “Історія української культури”, “Історія зарубіжної культури”, цей навчальний курс розкриває особливості світосприйняття людини у різні часи на прикладах творів образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва та архітектури різних епох, стилів, напрямків. Водночас курс готує основу щодо подальшого поглибленого вивчення таких дисциплін, як «Естетика», «Історія кіно», «Історія дизайну», «Культура ХХ століття», «Філософія культури».
Description: Робоча програма і методичні вказівки до курсу "Історія образотворчого мистецтва" для студентів культурологічного відділення філосовського факультету (згідно з вимогами кредитно-иодульної системи) /ОНУ. - Одеса, 2010. - 22с.
URI: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/1000
Appears in Collections:Δόξα / Докса. Збірник наукових праць з філософії та філології

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Савченко Мистецтво.doc214 kBMicrosoft WordView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.